Plati ir išsami TV programa – tai šių laikų kompasas kiekvienam smalsiam ir reikliam televizijos žiūrovui. Kokius ir kada žiūrėti filmus, dokumentiką, pramogines, sporto, madų, žinių, politikos laidas ir kt. pasaulio margumynus? Atsakymus į šiuos klausimus suteiks patogi ir tiksli TV programa savaitei.

Peržiūrėti programą galite pasirinkę savo turimą skaitmeninės televizijos planą ar teminę kanalų grupę ir paspaudę TV kanalo logotipą.

Lietuviški kanalai / LT ir Bazinis TV planai
Rusiški kanalai / Bazinis TV planas
Filmų kanalai / Bazinis TV planas
Pažintiniai kanalai / Bazinis TV planas
Sporto kanalai / Bazinis TV planas
Laisvalaikio kanalai / Bazinis TV planas
Vaikiški kanalai / Bazinis TV planas
Informaciniai kanalai / Bazinis TV planas
Pasaulio kanalai / Bazinis TV planas

Atsisiųskite visą „Cgates“ retransliuojamų kanalų sąrašą:

Televizijos planai LT ir BAZINIS (PDF).
Teminės kanalų grupės (PDF).

Su mūsų siūloma skaitmenine ir kabeline televizija įgyjamas skirtingų kanalų tinklelis puikiai tiks kiekvieno žiūrovo poreikiams. TV programa siūlo rinktis iš kanalų, rodančių programas įvairiomis kalbomis ir tematikomis.

Lietuviškos programos

Kartu su Lietuvos televizijos programa stebėkite visus svarbiausius lietuviškus kanalus, matydami kokybiškai transliuojamas laidas, filmus, įvairias programas. Regioninių (Marijampolės TV, Dzūkijos TV) ir nacionalinių kanalų (Info TV, Balticum TV, TV8, TV1, TV6, LRT ir LRT Kultūra, Lietuvos ryto TV, BTV, LNK, TV3) televizijos programa suteiks platų ir aiškų suvokimą, ką įdomaus galite regėti lietuviškų pasirinkimų spektre.

Tautų mozaika

Pažinkite kitas kalbas ir kultūras, matydami įvairių tautų kanalus ir kanalus kitomis kalbomis. TV programa siūlo rinktis iš penkių populiariausių rusiškų kanalų (Pervyj Baltijskij Kanal, RTR Planeta, NTV Mir, RTV International, Ren TV Lietuva). Be to, TV programa dabar prie ekranų kviečia ir norinčius žiūrėti lenkiškas transliacijas (TVP Polonia), baltarusiškas (Belarus 24) ukrainietiškas (Ukraine 24), vokiškas (RTL), prancūziškas (France 24) ir kt.

Tiksliniai kanalai

Vienas didžiausių kabelinės ir skaitmeninės televizijos privalumų – tai daugybe tikslinių kanalų pasipildanti televizijos programa. Šiandien jūs galite rinktis iš kelių dešimčių skirtingų kanalų, adresuojamų tikslinėms auditorijoms – mados, sporto, geografijos, istorijos, kultūros, muzikos, pramogų ir kt. interesų gerbėjams. Stebėkite tai, kas Jums įdomiausia, visą parą. Jums nebereikia nerimauti, kad, pavyzdžiui, TV programa vakar leido matyti norimą laidą apie sportą, ir dabar jos teks laukti visą savaitę – žiūrėkite pasirinktas laidas įvairiausia tematika kiekvieną dieną. TV programa VIASAT Sport Baltic, kaip ir kiti kanalai, jau šiandien Jums pasiūlys daugybę puikių laidų apie sportą.

Tad rinkitės mėgstamas programas ir planuokite savo laiką kartu su TV programa. Linkime gero laiko!