Patikrink ir užsisakyk
Lengvai ir greitai patikrinkite, kokias paslaugas tiekiame Jūsų name

Pranešimai žiniasklaidai

2017-01-23

„Cgates“ tęsią plėtrą: naujas įsigijimas Visagine ir Pabradėje

Antra pagal dydį Lietuvoje televizijos ir interneto paslaugų tiekėja „Cgates“ įsigijo bendrovę „Transteleservis“ (TTS). Pastaroji teikia interneto ir televizijos paslaugas Visagine ir Pabradėje.

Daugiau
2016-09-19

„Cgates“ plečiasi: naujas įsigijimas Panevėžyje ir Ukmergėje

Antra pagal dydį Lietuvoje televizijos ir interneto paslaugų tiekėja „Cgates“ užbaigė telekomunikacijų bendrovės „Telekomunikacinių paslaugų grupė“ (TPG) įsigijimą. Šiuo sandoriu bendrovė perėmė Panevėžyje ir Ukmergėje veikiančias televizijos ir interneto paslaugų bendroves „Kateka“, „Elekta“ ir „Teletinklas“.

Daugiau
2016-09-08

Lietuvos TV žiūrovams – kokybiškas Europos kinas per „Eurochannel“

Antra didžiausia šalyje televizijos ir interneto paslaugų tiekėja „Cgates“ vienintelė šalyje savo klientams suteikė galimybę lietuviškai žiūrėti rimtąjį europietišką kiną. Bendrovės klientams tapo prieinamas vienas iš pirmaujančių pasaulyje Europos kinui skirtų kanalų „Eurochannel“.

Daugiau
2016-08-22

„Cgates“ naujiena: žiūrėkite per TV tik tai kas patinka, keiskite kaip jums patinka

Televizijos ir interneto paslaugų tiekėja „Cgates“ pirmoji Baltijos šalyse pristatė naują paslaugą „Rinkis ir keisk“, leidžiančią klientams patiems pasirinkti, kokius TV kanalus jie nori matyti ir nemokamai keisti į kitus, neužsisakant jokio bazinio paketo. Jiems siūlomos 9 teminės kanalų grupės, kurias klientai gali kombinuoti ir keisti pagal savo poreikius.

Daugiau
2016-06-23

Lietuviams unikali galimybė stebėti R. Berankio dvikovas Vimbldone tiesiogiai

Antra didžiausia šalyje televizijos ir interneto tiekėja „Cgates“ vienintelė Lietuvoje siūlys išskirtinę galimybę lietuviams tiesiogiai stebėti vieną prestižiškiausių „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono turnyrą. Teniso mėgėjai transliacijomis iš kortų galės mėgautis per „Eurosport 2“ kanalą, kuris turnyro metu rodys išskirtinį turinį „Cgates“ klientams.

Daugiau
2016-05-04

Naujas „Cgates“ įsigijimas – televizijos ir interneto tiekėjas Elektrėnuose ir Kaišiadoryse

Antra pagal dydį šalyje televizijos ir interneto paslaugų tiekėja „Cgates“ įsigijo bendrovę „Remo televizija“, kuri teikia kabelinės televizijos ir interneto paslaugas Elektrėnuose bei Kaišiadoryse. Šios bendrovės paslaugų infrastruktūra minėtuose miestuose apima apie 7,5 tūkst. namų ūkių.

Daugiau
2016-04-22

Sėkmingai užbaigusi derybas „Cgates“ atnaujina rusiškų kanalų transliacijas

Antra didžiausia šalyje televizijos ir interneto tiekėja „Cgates“, sėkmingai užbaigusi derybas su „Baltic Media Alliance“, atnaujino rusiško turinio kanalų transliacijas. Nuo vakar vakaro bendrovės televizijos paslaugų vartotojai vėl gali matyti „Pervyj Baltijskij Kanal“ (PBK), „NTV Mir“, „Pervyj Baltijskij Muzykalnyj Kanal“ ir „REN TV Lietuva“ kanalus.

Daugiau
2016-01-26

Bendrovėje „Cgates“ – naujas generalinis direktorius

Nuo sausio 27 dienos naujojo bendrovės „Cgates“, priklausančios telekomunikacijų bendrovei „Starman Group“, generalinio direktoriaus pareigas užims Petras Kirdeika, buvęs „Tele2“ komercijos vadovas Lietuvoje.

Daugiau
2016-01-20

Changes in Management Board of Starman Group

The Supervisory Board of the Starman Group today announces that Gert Tiivas has decided to leave his position as Chairman of the Management Board of Starman, for personal reasons. Aivo Adamson will continue in his role as Group CEO and be responsible for Starman Group's businesses in the Baltics.

Daugiau
2015-11-05

„Starman Group“ valdybos pirmininku tapo Gert Tiivas

Nuo lapkričio 5 dienos „Starman Group“ valdybos pirmininko pareigas užima Gert Tiivas, iki šiol buvęs AS „Starman“ Stebėtojų tarybos pirmininku. G. Tiivas bus atsakingas už grupės strateginį valdymą ir didžiausią dėmesį skirs bendrovės plėtros iniciatyvoms.

„East Capital“ partneris Kęstutis Sasnauskas išrinktas „Starman Group“ Stebėtojų tarybos pirmininku.

Daugiau
2015-10-27

„Cgates“ televizijos „sumani.tv“ klientai galės peržiūrėti daugiausiai televizijos įrašų Lietuvoje

Antra didžiausia Lietuvos televizijos ir interneto tiekėja UAB „Cgates“ pristato televizijos įrašų funkciją „Laiko mašina“. Šiuo metu tai geriausia paslauga rinkoje ir pagal siūlomų kanalų kiekį, ir pagal įrašų saugojimo trukmę. „Laiko mašina“ yra išmaniosios televizijos „sumani.tv“ dalis ir klientams teikiama be papildomo mokesčio.

Daugiau
2015-10-08

Oficialiai užbaigtas „Cgates“ sandoris dėl KAVA grupės įsigijimo

Televizijos ir interneto tiekėja „Cgates“ oficialiai užbaigė sandorį, kuriuo įsigijo bendroves, iki šiol teikusias paslaugas su prekės ženklu KAVA. Sutartis pasirašyta sandoriui pritarus LR Konkurencijos tarybai. Po šio įsigijimo „Cgates“ klientų skaičius išaugs daugiau nei 20 tūkst., be to, bendrovė turės galimybę pasiūlyti savo paslaugas 100-ui tūkst. naujų namų ūkių Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Daugiau
2015-08-25

„Cgates“ pirmieji rinkoje vartotojams leis mokėti tik už tai, ko jiems reikia

Antroji pagal dydį Lietuvos televizijos ir interneto tiekėja UAB „Cgates“ rinkai pristato naujus skaitmeninės televizijos, šviesolaidinio interneto ir namų telefonijos planus, leisiančius įmonės klientams lanksčiai pasirinkti paslaugas pagal savo poreikius.

Daugiau
2015-07-13

„Cgates“ plečiasi, įsigydama penkias KAVA prekės ženklo bendroves

Antroji pagal dydį Lietuvos televizijos ir interneto tiekėja UAB „Cgates“ toliau vykdo plėtrą ir žengia į naujas rinkas – pasirašytas sandoris dėl penkių KAVA prekės ženklo bendrovių, paslaugas teikiančių Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje, įsigijimo. Sandoris, kurio vertė neskelbiama, bus baigtas gavus Konkurencijos Tarybos bei Radijo ir Televizijos komisijos leidimą. 

Daugiau
2015-06-10

Aivo Adamson‘as paskirtas naujuoju „Starman“ grupės vadovu

Estijos kompanijos „Starman“ valdyba, po konsultacijų su NASDAQ Stokholmo biržoje kotiruojamu „East Capital Explorer“ fondu, naujuoju grupės vadovu paskyrė Aivo Adamson‘ą. Naujasis Baltijos šalyse pirmaujančios televizijos ir interneto grupės „Starman“ vadovas turi sukaupęs didžiulę vadovavimo patirtį bankininkystės, infrastruktūros ir IT srityse. 

Daugiau
2014-12-22

Švedijos investicinis fondas „East Capital“ įsigijo kontrolinį telekomunikacijų bendrovės „Cgates“ akcijų paketą

Švedijos investicinis fondas „East Capital“ iš „Advanced Broadband Ltd.“, UAB „SEB Venture Capital“ bei pensijų fondo „SEB-stiftelsen, Skandinaviska Enskilda Bankens Pensionsstiftelse“ įsigijo kontrolinį telekomunikacijų bendrovės „Cgates“ akcijų paketą.

Daugiau
2014-02-03

8-asis „Cgates“ klientų aptarnavimo skyrius – jau Kaune

Antroji pagal dydį Lietuvoje televizijos ir interneto tiekėja „Cgates“, kuriai priklauso „Mikrovisatos TV“ prekės ženklas, vasario 1 dieną atidarė dar vieną klientų aptarnavimo skyrių. Naujasis klientų aptarnavimo skyrius, įsikūręs Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ (Karaliaus Mindaugo pr. 49), yra jau trečiasis laikinojoje sostinėje. Iš viso Vilniuje, Kaune, Alytuje, Marijampolėje, Šilutėje šiuo metu veikia jau 8 „Cgates“ klientų aptarnavimo centrai.  

Daugiau
2013-10-11

„Cgates“ įvertinta už išskirtinius rezultatus valdant automobilių parką

Antroji pagal dydį Lietuvoje televizijos ir interneto tiekėja „Cgates“ pripažinta geriausiai automobilių parką valdančia įmone Lietuvoje. Už inovatyvius sprendimus, svarbiausią ir didžiausią efektą sugeneravusį 2012-2013 metų projektą, IT ir telemetrijos projektų įgyvendinimą, automobilių parkų vadovų forume EXEX (angl. Executive Desicion Makers Forum) „Cgates“ įteiktas „EXEX metų automobilių parkas 2013“ apdovanojimas. Renginio ekspertų teigimu, jie „Cgates“ išskyrė, kaip puikiai savo automobilių parką atnaujinusią ir vidutines mėnesio sąnaudas sumažinusią bendrovę.

Daugiau
2013-08-21

„Cgates“ dvigubai didina interneto greitaveiką Lietuvoje

Antroji pagal dydį televizijos ir interneto tiekėja Lietuvoje „Cgates“, kuriai priklauso „Mikrovisatos TV“ prekės ženklas, didina interneto greitaveiką esamiems klientams. Nuo šiol daugiau kaip 15 tūkst. Kauno ir Vilniaus interneto vartotojų, be jokių papildomų mokesčių ar įsipareigojimų, naudosis kelis kartus greitesniu interneto ryšiu. Planų „Namai S“ ir „Duetas M“ naudotojams Vilniuje interneto sparta kils dvigubai, o plano „Duetas S“ turėtojams – net dešimt kartų – iki 100 Mb/s Lietuvoje. Kauno interneto vartotojams, turintiems planą „Extreme M“ greitaveika Lietuvoje didėja nuo 60 Mb/s iki 100 Mb/s, o planų „Extreme L“ ir „Šviesolaidis M“ klientams sparta užsienyje keliama iki 100 Mb/s.

Daugiau
2013-08-14

Lietuvą pasiekė du unikalūs raiškiuoju HD formatu transliuojami TV kanalai

Antroji pagal dydį Lietuvoje interneto ir televizijos tiekėja „Cgates“ pradėjo retransliuoti du, mūsų šalyje iki šiol nerodytus, raiškiojo formato televizijos kanalus „Fuel TV HD“ ir „K1 HD Movie Channel“.

Daugiau
2013-08-09

Kaune atvėrė duris modernizuotas „Cgates“ klientų aptarnavimo skyrius

Šią savaitę antroji pagal dydį Lietuvoje televizijos ir interneto tiekėja „Cgates“, kuriai priklauso „Mikrovisatos TV“ prekės ženklas, kauniečius pakvietė į ką tik renovuotą klientų aptarnavimo skyrių. Klientai, ieškantys konsultacijos telekomunikacijų paslaugų klausimais, erdvų, jaukų ir modernų skyrių gimtajame mieste ras adresu Savanorių pr. 125.

Daugiau
2013-06-27

Vilniuje plečiamas spartesnio interneto ir skaitmeninės televizijos tinklas

Antroji pagal dydį fiksuoto interneto ir mokamos televizijos paslaugų teikėja Lietuvoje „Cgates“ atnaujino interneto tinklą dar 2-uose Vilniaus miesto rajonuose – Naujininkuose ir Vilkpėdėje. Nuo šiol šių rajonų gyventojai galės naudotis ne tik iki 15 kartų spartesniu šviesolaidiniu internetu, bet ir žiūrėti skaitmeninę televiziją.

Daugiau
2012-10-17

Vilniuje atidarytas naujas „Cgates“ klientų aptarnavimo skyrius

Šią savaitę antroji pagal dydį Lietuvoje televizijos ir interneto bendrovė „Cgates“ Vilniuje atidarė naują klientų aptarnavimo skyrių. Erdvus, jaukus ir modernus centras duris atvėrė neseniai pastatytame verslo centre „Baltic Hearts“, įsikūrusiame Ukmergės g. 120. Naujasis „Cgates“ skyrius čia užima net 100 kv. m. Iki metų pabaigos klientai bus priimami ir senajame salone, esančiame S. Konarskio g. 49.

Daugiau
2012-10-01

TV kanalas „Fox Crime" nuo šiol vadinsis „Fox"

Nuo šiandien, spalio 1 d., detektyvinių filmų kanalo „Fox Crime" pavadinimas keičiamas į „Fox". Kartu su šiuo pasikeitimu atkeliauja ir kitos naujovės: žiūrovai matys įvairesnių žanrų filmų, o naujausi filmai bei serialai TV gurmanus pasieks praėjus vos kelioms dienoms ar net valandoms po jų premjeros Amerikoje.

Daugiau
2012-09-14

„Cgates“ įmonių grupės klientai matys 20 televizijos programų daugiau

Antroji pagal dydį Lietuvoje interneto ir televizijos tiekėja „Cgates“ investuoja į retransliuojamų programų sąrašo plėtrą. Po paslaugos atnaujinimo, 14 tūkst. skaitmeninės televizijos žiūrovų Vilniuje ir Kaune, be papildomų įsipareigojimų, matys net iki 20-ies televizijos programų daugiau, o artimiausiu metu – ir 4-is aukštos raiškos (HD) kanalus. Taip pat ryšių reguliavimo tarnybos įsakymu, „Cgates“ keičia naudojamus radijo dažnius, kuriais iki šiol retransliavo antžeminės skaitmeninės televizijos programas.

Daugiau
2012-08-28

TV kanalas ikimokyklinukams „JimJam“ – jau lietuviškai

Televizijos ir interneto tiekėja „Cgates“ vieną populiariausių pasaulyje TV kanalų ikimokyklinio amžiaus vaikams – „JimJam“ – pradeda retransliuoti lietuvių kalba. Atnaujinę automatinę kanalų paiešką, edukacinę-pažintinę kanalo programą nacionaline kalba matys bendrovės „Cgates“ skaitmeninės televizijos žiūrovai visoje Lietuvoje.

Daugiau
2012-08-07

„Cgates“ skaitmeninės televizijos abonentų skaičius augo sparčiausiai

Lietuvoje televizijos žiūrovai vis aktyviau renkasi skaitmeninę TV. Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) duomenimis, šių metų pirmojo ketvirčio pabaigoje skaitmeninę TV Lietuvoje žiūrėjo 349,2 tūkst. šeimų, t.y. beveik 22 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu metu. Bendrovės „Cgates“ skaitmeninės televizijos klientų skaičius per pastaruosius metus išaugo net 105 proc.

Daugiau
2012-06-19

Populiariose Vilniaus vietose „Cgates“ tieks nemokamą belaidį internetą

Jau šią vasarą vilniečiai ir miesto svečiai galės naudotis nemokamu internetu lankomiausiose miesto vietose. Taip paspartinti Vilniaus virsmą išmaniuoju miestu siūlo interneto ir televizijos tiekėja „Cgates“, pradėjusi tiekti nemokamą belaidį internetą sostinės Rotušės aikštėje, Vokiečių gatvėje, Mokytojų namų kiemelyje, K. Sirvydo ir S. Moniuškos skveruose.

Daugiau
2012-05-10

Skaitmeninės televizijos žiūrovams – filmų be reklaminių pauzių kanalai

Antras pagal dydį Lietuvoje mokamos televizijos paslaugų teikėjas CGATES skaitmeninės televizijos žiūrovams Vilniuje, Alytuje, Marijampolėje, Vilkaviškyje, Šilutėje bei Lentvaryje ir „Mikrovisatos TV“ žiūrovams Kaune pradeda retransliuoti „Viasat“ televizijos kanalus. Naują siūlomą programų rinkinį sudaro kokybišką bei populiarų kiną be reklaminių intarpų transliuojantys „TV1000“, „TV1000 Premium“, „TV1000 Action“ bei „TV1000 Ruskoje Kino“.

Daugiau
2012-01-30

Naujos pažintinės ir filmų programos „Cgates“ žiūrovams

Nuo š.m. vasario 1 dienos „Cgates“ skaitmeninės ir kabelinės televizijos žiūrovams pradedame rodyti naujas pažintines ir filmų programas.

Daugiau
2011-11-14

Paskutinis kultinio serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ sezonas – „Fox life“ žiūrovams

Vienas populiariausių serialų pasaulyje „Nusivylusios namų šeimininkės“ atsisveikina su savo gerbėjais – 8-asis serialo sezonas bus paskutinis. Naujausias serijas lietuviams transliuos „Fox life“. CGATES skaitmeninės televizijos žiūrovai subtitruotą lietuviškai serialą galės žiūrėti nuo lapkričio 29 d. kiekvieną antradienį 21 val.

Daugiau
2011-09-21

„Cgates” perka „Mikrovisatos TV” ir žengia į Kauną

Bendrovė „Cgates”, teikianti to paties pavadinimo telekomunikacijų paslaugas, pasirašė pirkimo-pardavimo sutartį dėl 100 proc. vienos iš „Mikrovisatos“ įmonių grupės bendrovės – „Mikrovisatos TV“ – akcijų įsigijimo. Sandoris, kurio vertė neskelbiama, bus baigtas gavus Konkurencijos tarybos leidimą. „Mikrovisatos TV“ – didžiausia telekomunikacijų paslaugų teikėja Kaune.

Daugiau
2011-09-06

„Fox Life“ Lietuvos žiūrovams pristato vieną sėkmingiausių šių metų JAV serialų

Televizijos kanalas „Fox Life“ pirmasis Baltijos šalyse pradeda rodyti milžiniško gerbėjų ir kritikų pripažinimo visame pasaulyje sulaukusį serialą „Game of Thrones“ („Sostų žaidimas“). Subtitruotą lietuviškai, šį serialą CGATES žiūrovai galės matyti jau nuo rugsėjo 8 d.

Daugiau
2011-06-08

Lietuvoje sparčiai populiarėja skaitmeninė televizija

Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) duomenimis, beveik pusė Lietuvos namų ūkių naudojasi mokamos televizijos paslaugomis – 2010 m. pabaigoje vartotojų skaičius sudarė 47,2 proc. visų namų ūkių. Tai – 6,5 proc. daugiau abonentų nei 2009 m. Nors Lietuvoje populiariausia išlieka kabelinė analoginė televizija, kuria naudojasi 58,4 proc. Abonentų, vis dėlto jos vartotojų skaičiaus augimas labai mažas – tik 4 proc. per metus. Sparčiausiai populiarėja skaitmeninė kabelinė (DVB-C) televizija – per metus jos vartotojų skaičius išaugo 63 proc. Auga ir skaitmeninės antžeminės (DVB-T) ir bei internetinės (IPTV) televizijos abonentų skaičius – atitinkamai 36 ir 22 proc.

Daugiau
2011-05-24

VDNET ir CGATES klientams – 3 kartus spartesnis internetas

Antroji pagal dydį Lietuvoje fiksuoto interneto paslaugų teikėja - UAB „Viginta“, valdanti prekės ženklus VDNET ir CGATES, visiems savo klientams didina interneto greitaveiką šviesolaidiniame tinkle. Bendrovės tiekiamo interneto greitis tiek Lietuvoje, tiek užsienyje sieks 300 Mb/s. Šis šviesolaidžio interneto greičių kėlimas – svarbi bendro VDNET ir CGATES tinklo modernizacijos dalis.

Daugiau
2011-05-23

Alytaus kabelinėje televizijoje įdiegta moderni paslaugų valdymo ir apskaitos informacinė sistema

UAB „Alytaus kabelinė televizija“ sėkmingai įgyvendino projektą „UAB „Alytaus kabelinė televizija“ telekomunikacijos paslaugų valdymo ir apskaitos informacinės sistemos diegimas“, bendrai finansuojamą Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos lėšomis. Įmonėje buvo įdiegta moderni telekomunikacijos paslaugų valdymo ir apskaitos informacinė sistema.

Daugiau
2011-04-02

Dėl valstybinės Rusijos televizijos ambicijų VDNET klientams kainų nekels

Baltijos autorių ir transliuotojų sąjungai, atstovaujančiai valstybinei Rusijos televizijai, atsisakius persvarstyti licencinio mokesčio dydį, telekomunikacijų paslaugų ženklus VDNET ir C GATES valdanti UAB "Viginta" nuo balandžio 5 d. nutraukia programos "RTR Planeta" retransliavimą kabelinės ir skaitmeninės televizijos klientams.

Daugiau
2011-03-07

Vilniečiai sulauks iki 15 kartų spartesnio interneto ryšio

Nuolat didėjant internetu perduodamų duomenų kiekiui, UAB „Viginta“, valdanti VDNET ir C GATES prekės ženklus, be jokių papildomų sąlygų spartina interneto ryšį Vilniaus gyventojams. Dabar sostinėje internetu perduodamų duomenų greitis kai kuriems VDNET klientams auga iki 15 kartų ir sieks siūlomą naujausiuose bendrovės planuose.

Daugiau