Antra didžiausia Lietuvos televizijos ir interneto tiekėja UAB „Cgates“ pristato televizijos įrašų funkciją „Laiko mašina“. Šiuo metu tai geriausia paslauga rinkoje ir pagal siūlomų kanalų kiekį, ir pagal įrašų saugojimo trukmę. „Laiko mašina“ yra išmaniosios televizijos „sumani.tv“ dalis ir klientams teikiama be papildomo mokesčio.

„Laiko mašina“ vartotojams leidžia peržiūrėti daugiau nei 100-o televizijos kanalų įrašus, kurie saugomi 15 dienų. Kartu su „Laiko mašina“ pristatomas naujas TV pultelis, kuris vieno mygtuko paspaudimu jau prasidėjusią laidą ar renginį leidžia atsukti nuo pradžių.

„Iki šiol Lietuvoje įrašų paslaugą konkurentai teikė su brangiais ir dideliais TV programų rinkiniais. Už televiziją nebūtina mokėti daug, kad gautume geriausią produktą. „Laiko mašiną“ galima užsisakyti su visais TV planais – pradedant nuo mažiausio „Televizija S“, kuriame galima naudotis 20-ies kanalų įrašais“, – sako „Cgates“ generalinis direktorius Paulius Dambrauskas.

Išmaniosios televizijos „sumani.tv“ klientai gali matyti daugiau nei 100-o pramoginių, pažintinių, sporto, žinių, raiškiosios televizijos kanalų, įsirašyti ir norimu laiku peržiūrėti mėgstamas laidas, naudotis virtualios videotekos paslaugomis, klausytis radijo, skaityti orų prognozę, dainuoti karaokę.

Daugiau nei 20 m. rinkoje veikianti UAB „Cgates“ ir jai priklausančios įmonės teikia telekomunikacijų paslaugas ir aprėpia daugiau nei 400 tūkstančių namų ūkių 12-oje miestų. Bendrovė turi apie 130 tūkstančių televizijos ir 90 tūkstančių interneto paslaugų klientų. Įmonės pajamos 2014 m. buvo 15,84 mln. eurų, EBITDA rodiklis – 44,7 proc.

Švedijos bendrovė „East Capital Explorer AB“, kotiruojama Stokholmo NASDAQ vertybinių popierių biržoje, yra pagrindinis UAB „Cgates“ ir AS „Starman“ akcininkas.