Estijos kompanijos „Starman“ valdyba, po konsultacijų su NASDAQ Stokholmo biržoje kotiruojamu „East Capital Explorer“ fondu, naujuoju grupės vadovu paskyrė Aivo Adamson‘ą. Naujasis Baltijos šalyse pirmaujančios televizijos ir interneto grupės „Starman“ vadovas turi sukaupęs didžiulę vadovavimo patirtį bankininkystės, infrastruktūros ir IT srityse. 

„Starman“ yra didžiausia Švedijos bendrovės „East Capital Explorer“ valdoma investicija. Šių metų vasario mėnesį įsigijusi kontrolinį telekomunikacijų bendrovės „Cgates“ akcijų paketą, kompanija „Starman“ tapo pirmąja Baltijos šalyse tarptautine kabelinės televizijos ir interneto tiekėja. Naująsias pareigas A. Adamson‘as pradės eiti birželio 17 dieną. Grupės vadovų komandoje toliau dirbs Toomas Tiivel‘is ir Paulius Dambrauskas.

„Starman“ turi didžiulį potencialą tapti tikra savo srities lydere Baltijos šalyse“,- neabejoja valdybos pirmininkas Gert‘as Tiivas. „Ilgametė A. Adamson‘o patirtis versle ir tikro lyderio savybės, kartu su stipria vadovų komanda bus didžiulis postūmis kompanijai judant šių tikslų link“.

1965 m. gimęs A. Adamson‘as pastaruoju metu ėjo Estijos kelių administracijos vadovo pareigas, o prieš tai ilgai dirbo „Swedbank“ grupėje: vadovavo grupės IT infrastruktūros ir operacijų padaliniui, taip pat užėmė kitas vadovaujančias pareigas.

Apie „East Capital Explorer“  Švedijos bendrovė „East Capital Explorer AB“, kotiruojama Stokholmo NASDAQ vertybinių popierių biržoje, buvo sukurta siekiant atskleisti investuotojams Rytų Europos siūlomas galimybes. Investicinio fondo „East Capital“ valdoma bendrovė tiesiogiai investuoja į Rytų Europos regiono privataus ir viešojo sektoriaus įmones, pagrindinį dėmesį skiriant mažmeninės prekybos ir plataus vartojimo prekių įmonėms, finansų bei nekilnojamojo turto sritims.