Televizijos ir interneto paslaugų tiekėja „Cgates“ pirmoji Baltijos šalyse pristatė naują paslaugą „Rinkis ir keisk“, leidžiančią klientams patiems pasirinkti, kokius TV kanalus jie nori matyti ir nemokamai keisti į kitus, neužsisakant jokio bazinio paketo. Jiems siūlomos 9 teminės kanalų grupės, kurias klientai gali kombinuoti ir keisti pagal savo poreikius.

„Metų pradžioje skelbėme, kad keičiame požiūrį į klientus. Pažadą tęsiame ir pristatome klientams itin patogią kainodarą, kuri leis TV žiūrėti jiems taip, kaip norisi. Iki šiol rinkoje nusistovėjusi praktika siūlyti bazinį TV kanalų paketą, kurį galima papildyti keliomis papildomomis grupėmis. Mes žengėme dar vieną žingsnį: renkantis paslaugą „Rinkis ir keisk“ bazinio kanalų paketo nelieka ir klientas gali pats nuspręsti ką nori matyti bei laisvai pasikeisti į kitus kanalus, jei tik atsiranda toks poreikis“, – sako Tomas Burovas, „Cgates“ komercijos direktorius.

Pavyzdžiui, „Rinkis ir keisk“ paslaugos klientai vieną mėnesį galės žiūrėti tik pažinimo ir filmų kanalus, o visų kitų neaktualių kanalų (pvz., žinių, vaikų ar rusiškų) nematys. Kitą mėnesį – vykstant sporto renginiams – galės pasikeisti į sporto kanalų grupę.

„Cgates“ klientai gali rinktis iš aštuonių kanalų grupių: filmų, sporto, žinių, laisvalaikio, pažinimo, vaikų, rusiškų ir pasaulio, o lietuviškų kanalų grupė yra dovanojama visiems.

Priklausomai nuo pasirinkto plano, vartotojai gali rinktis matyti vieną (Planas 1), dvi (Planas 2), tris (Planas 3), penkias (Planas 5) ar visiškai visas kanalų grupes (Planas Visi) ir jas nemokamai keisti kiekvieną mėnesį.

Kartu su naujaisiais planais klientai papildomai gaus interneto prieigą (Planai 1-2-3 – iki 300 MB/s; su likusiais planais – iki 600 MB/s) bei išmanios TV privalumus – TV įrašus, videoteką, karaoke ir kitas išmanias funkcijas.

Pasirašius 24 mėn. sutartį Planas 1 kainuos 14,90 Eur/mėn, Planas 2 – 19,90 Eur/mėn., Planas 3 – 23,90 Eur/mėn., Planas 5 – 29,90 Eur/mėn., o Planas Visi – 34,90 Eur/mėn.

„Nuo šiol klientai TV kanalus galės pasirinkti pagal savo poreikius, matys tik tai ką nori matyti, turės kokybišką turinį bei galės jį laisvai keisti, pasikeitus poreikiams bei gyvenimo būdui. Iki šiol tiek Lietuvoje, tiek kitose Baltijos šalyse TV žiūrovai tokios galimybės neturėjo“, – teigia T. Burovas.

Paslauga „Rinkis ir keisk“ vartotojams bus prieinama nuo trečiadienio.

„Cgates“ yra antra pagal dydį Lietuvoje televizijos ir interneto paslaugų teikėja, veikianti rinkoje daugiau kaip 20 metų. Bendrovės teikiamomis paslaugomis naudojasi per 120 tūkst. šeimų visoje šalyje. Savo paslaugas bendrovė teikia Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, Ukmergėje, Zarasuose, Vilkaviškyje, Skuode, Šilutėje ir kituose miestuose.