Antra didžiausia šalyje televizijos ir interneto paslaugų tiekėja „Cgates“ vienintelė šalyje savo klientams suteikė galimybę lietuviškai žiūrėti rimtąjį europietišką kiną. Bendrovės klientams tapo prieinamas vienas iš pirmaujančių pasaulyje Europos kinui skirtų kanalų „Eurochannel“.

„Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su „Cgates“, kurie nori savo klientams suteikti jaudinančias pramogas televizoriaus ekrane. „Eurochannel“ kartu su „Cgates“ pristatys geriausią Europos kiną Lietuvoje. Kanalo startas patvirtina vis didėjantį susidomėjimą Europos kinu regione. Pernai jį pradėjome rodyti Estijoje, o šiandien didžiuojamės, kad jis ima veikti ir Lietuvoje. Sieksime ir toliau plėstis į skirtingas šalis ir joms pasiūlyti visą turinį vietine kalba“, – sako Gustavo Vainstein, bendrovės „Eurochannel“ vadovas.

„Savo klientams, mėgstantiems gerą kiną, stengiamės suteikti kuo kokybiškesnio turinio. „Eurochannel“ kanalas siūlo būtent tai – tik pačius geriausius ir Europoje pripažintus filmus lietuvių kalba. Šis kanalas mūsų „Filmų“ paketą pakels į naują kokybės kartelės lygį“, – teigia Petras Kirdeika, „Cgates“ vadovas.

„Eurochannel“ galės matyti „Cgates“ klientai, pasirinkę „Filmų“ paketą. Pastarasis prieinamas „Rinkis ir keisk“ paslaugos vartotojams, kuri leidžia žiūrovams patiems susidėlioti TV kanalų tinklelį iš 9 skirtingų kanalų grupių (filmai, sportas, laisvalaikis ir pan.).

Kanalo starto Lietuvoje proga, „Eurochannel“ siūlo išskirtinių aukščiausios kokybės Europos filmų pasirinkimą rugsėjo mėnesį. Danijos ir Prancūzijos meistrų darbai leis mėgautis pačiu geriausiu Europos kinu. „Kambarys Nr. 304“ („Room 304“) žiūrovai matys nenuspėjamą skandinavų trilerį apie akiai nematomas paslaptis mistiniame viešbutyje; „Prezidento kepurė“ („The President‘s Hat“) siūlo įkvepiančią istoriją apie skrybėlę su stebuklingais gebėjimais; „Ponas Paulas“ („Mr. Paul“) atskleis, kaip vienas iš didžiausių Prancūzijos nusikaltėlių išvengė teisingumo ilgiau nei keturis dešimtmečius.