• „Cgates“ paslaugų teikimo sutartis (PDF)
  • „Cgates“ paslaugų teikimo taisyklės (privatiems klientams) (PDF)
  • „Cgates“ paslaugų teikimo taisyklės (verslo klientams) (PDF)
  • „Cgates“ viešojo telefono ryšio paslaugos teikimo taisyklės (PDF)
  • „Cgates“ papildomų darbų kainininkas (privatiems klientams) (PDF)
  • „Cgates“ informacija apie srauto valdymo priemones (PDF)

Sutartį, priklausomai nuo poreikių ir tuo metu vykstančių akcijų ir specialių pasiūlymų, galima pasirašyti tiek terminuotam, tiek neterminuotam laikotarpiui.

Sutartis sudaroma klientų aptarnavimo skyriuose. Paskambinus telefonu galima susitarti dėl sutarties pristatymo į namus.

Pasirašius arba pratęsus „Cgates“ paslaugų teikimo sutartį, klientui sutarties egzempliorius pateikiamas:

  • Kliento nurodytu el. pašto adresu;
  • Jeigu klientas neturi ir nesinaudoja el. paštu, sutarties egzempliorių gali atsiimti Klientų aptarnavimo salone;
  • Jeigu klientui netinkami aukščiau išdėstyti būdai, klientas gali parašyti laisvos formos prašymą, kad sutarties egzempliorius jam būtų išsiųstas paštu. Prašymą klientas turi siųsti adresu Ukmergės g. 120, Vilnius.

Abonentinis paslaugos mokestis pradedamas skaičiuoti nuo darbų atlikimo akto pasirašymo datos, t. y. nuo dienos, kai pradedamos teikti paslaugos.

Iškilus klausimams dėl paslaugų kokybės, reikia kreiptis į Jūsų miesto Klientų aptarnavimo skyrių. Visus kontaktus rasite čia.

Taip, galite. Susisiekite su mumis ir suderinę Jums patogiausią paslaugų perkėlimo laiką, perkelsime Jūsų turimas „Cgates“ paslaugas į naujus namus.

Skambinkite telefonu (8 5) 215 0000 arba užpildykite užklausą ir mūsų konsultantai su jumis susisieks.

Norint perrašyti turimą sutartį kitam asmeniui, būtina užpildyti šiuos du sutikimo blankus:

  • Sutikimas perleisti įsipareigojimus / sutartį (DOC)
  • Sutikimas prisiimti įsipareigojimus / sutartį (DOC)

SVARBU: jei paslaugos jungiamos nuotoliniu būdu, t.y. Cgates inžinieriui nevykstant į paslaugų teikimo vietą, klientas, prisiimantis įsipareigojimus, turi pasirašyti paslaugų teikimo sutartį (atsisiųskite PDF) ir pridėti savo asmens dokumento kopiją.

Visi dokumentai turi būti atsiųsti elektroniniu paštu info@cgates.lt.
Taip pat galite užpildyti sutarties perrašymo formą puslapyje Pagalba klientams.

Norint nutraukti neterminuotą sutartį, sutarties savininkas turi iš anksto (prieš 5 darbo dienas) pateikti pasirašytą prašymą „Cgates“. Tai galima padaryti pasinaudojant sutarties nutraukimo forma puslapyje Pagalba klientams. Gavę prašymą „Cgates“ darbuotojai susisieks su sutarties savininku suderinti nutraukimo detales.

Sutartis nutraukiama nemokamai prieš tai sumokėjus susidariusį abonentinį mokestį.

Sutarties negalima nutraukti atsiuntus elektroninį laišką ar paskambinus telefonu.

Paslaugų gavėjas (vartotojas) prašymą dėl paslaugų teikėjo veiklos pirmiausia raštu privalo pateikti paslaugų teikėjui, jame nurodant savo reikalavimus. Paslaugų teikėjas atsakymą vartotojui pateikia ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo vartotojo kreipimosi gavimo dienos. Nesutikdamas su paslaugų teikėjo pateiktu atsakymu, paslaugų gavėjas (vartotojas) gali kreiptis į ginčus tarp vartotojų ir elektroninių ryšių paslaugų teikėjų neteismine tvarka sprendžiantį subjektą – Lietuvos Respublikos Ryšių reguliavimo tarnybą (Algirdo g. 27A, 03219 Vilnius, tel. (8 5) 210 5633, faks. (8 5) 216 1564, el. paštas rrt@rrt.lt, interneto svetainė www.rrt.lt), ar užpildyti prašymo formą Elektroninėje vartotojų ginčų sprendimo platformoje adresu https://ec.europa.eu/odr/.

EE infoElektros ir elektroninėje įrangoje (EEĮ) yra itin pavojingų aplinkai ir žmonių sveikatai medžiagų, kurios netinkamai tvarkant EEĮ atliekas, kelia pavojų aplinkai bei žmonių sveikatai. Patekusios į aplinką iš netinkamai tvarkomų EEĮ atliekų, šios medžiagos gali prasiskverbti į dirvožemį, užteršti gruntinius vandenis, todėl labai svarbu EEĮ atliekas išskirti iš bendro atliekų srauto ir saugiai sutvarkyti.

Nebetinkama naudoti, nereikalinga EEĮ negali būti išmetama kartu su komunalinėmis atliekomis. Ji turi būti surenkami atskirai ir perduodama atliekų tvarkytojams saugiam šių atliekų sutvarkymui. Tokiu būdu yra saugoma aplinka ir tausojami gamtos ištekliai. Šalinant EEĮ atliekas sąvartynuose kartu su komunalinėmis atliekomis pavojingomis medžiagomis teršiama aplinka, netenkama iš jų galimų gauti vertingų antrinių žaliavų

Žeklinimo simbolis (žr.šone) ant EEĮ gaminių nurodo, kad tokių gaminių atliekų surinkimas turi būti vykdomas ATSKIRAI, nemaišant su komunalinėmis (buitinėmis) atliekomis.

EEĮ atliekos – Lietuvoje sparčiai didėjantis atliekų srautas, kuriame didelė dalis medžiagų gali būti naudojamos pakartotinai, perdirbamos ar kitaip naudojamos, o šiose atliekose esančios pavojingos medžiagos turi būti atskiriamos ir tvarkomos aplinkai saugiu būdu.

Įmonės ir gyventojai, rūšiuodami EEĮ atliekas bei priduodami nebetinkamą naudoti EEĮ jų surinkimo vietose, gali ženkliai prisidėti prie EEĮ atliekų surinkimo ir perdirbimo didinimo. Labai svarbu, kad netinkama naudoti EEĮ prieš priduodant ją tvarkymui nebūtų ardoma, nes ją ardant aplinka gali būti užteršta žmonių sveikatai pavojingomis medžiagomis.

EEĮ vartotojai privalo senos, sugedusios EEĮ nešalinti kartu su komunalinėmis atliekomis, o priduoti mums arba nuvežti į stacionarias EEĮ surinkimo aikšteles, kurios įrengtos visoje Lietuvoje.

Pirkdami naują EEĮ prekę, vartotojai turi teisę tos pačios paskirties seną prekę priduoti nemokamai prekės pirkimo vietoje. Taigi įsigydami elektros ar elektronikos gaminį mūsų įmonėje, į prekybos vietą galite atnešti tokios pačios rūšies nebetinkamą naudoti gaminį. Jei norite atiduoti netinkamą naudoti EEĮ gaminį, prašome kreiptis į klientus aptarnaujantį personalą, kuris Jums nurodys specialiai šioms atliekoms skirtas talpas. Mūsų įmonė bendradarbiauja su pavojingas atliekas tvarkančia įmone, kuriai reguliariai perduodame surinktas pavojingas atliekas. Galite būti tikri, jog Jūsų atiduotos atliekos bus saugiai ir tinkamai sutvarkytos.

Stambiagabaričių atliekų surinkimo aikštelių Lietuvoje adresai
Alovės g. 6B, Alytus
Takniškių km., Alytaus raj.
Gardino g. 100-102, Druskininkai
Gėlyno 12, Lazdijai
Pramonės g. 3, Prienai
Geležinkelio g. 65, Varėna
Vytauto Didžiojo g. 136, Kaišiadorys
Ašigalio g. 20, Kaunas
Julijanavos g. 1a, Kaunas
Nemajūnų g. 15B, Kaunas
Raudondvario pl. 155D, Kaunas
Andriušaičių km., Raseinių raj.
Jonalaukio km., Jonavos raj.
J. Basanavičiaus g., Kėdainiai
Vytauto Didžiojo g. 136, Kaišiadorys
Kušliškių kaimas, Kalvarijos sav.
M. Valančiaus g. 17a, Kazlų Rūda
Vokiečių g. 10, Marijampolė
Vasaros g. 16, Marijampolė
Panausupio k., Marijampolės sav.
Sodų g. 15, Šakiai
Šiaurės g. 6a, Vilkaviškis
Biržų km., Biržų raj.
Kosmonautų g. 8, Vabalninkas
Technikos g. 6i, Kupiškis
Savitiškio g. 12, Panevėžys
Pilėnų g. 43, Panevėžys
Mūšos g. 12 B, Pasvalys
Donelaičio g. 16, Rokiškis
Eibučių g., Naujoji Akmenė
Bariūnų km., Saugėlaukio seniūnija
Raseinių g. 70a, Kelmė
Kuosiškių km, Pakruojo seniūnija
Žironų km., Radviliškio seniūnija
Ventos g. 192, Kuršėnai
Kairėnai (prie senojo Kairų sąvartyno)
Kuosiškių km, Pakruojo seniūnija
Paberžių g. 14a, Tauragė
Statybininkų g. 4a, Jurbarkas
Vingininkų k., Šilalės r.
M.Jankaus g. 37, Pagėgiai
Jėrubaičių k., Babrungo sen.
Kalakutiškės k., Rietavo sen.
Gaudikaičių k., Degaičių sen.
Algirdo g. 40C, Mažeikiai
Vairuotojų g. 18, Anykščiai
Švenčionių g. 31, Ignalina
Vilniaus g. 104A, Molėtai
Rašės g. 4, Utena
Mockėnų k., Utenos sen., Utenos r.
Karlų k., Visagino sav.
Statybininkų g.11, Zarasai
Kazokiškių regioninio sąvartyno teritorija
Trikampio g. 71, Lentvaris
Gariūnų g. 71, Vilnius

Kviečiame visus vartotojus nebūti abejingais, rūšiuoti įmonėje bei namuose susidarančias atliekas, atsikratyti jomis tinkamai, neteršti aplinkos bei tausoti gamtą!

Daugiau informacijos rasite čia.

ACER kompiuterių garantinis aptarnavimas:

ServiceNET servisas
http://servicenet.lt/
tel. 8 5 2331686
„Ogmios miestas“, Ūkio kiemas 3, Vilnius

PHILIPS televizorių garantinis aptarnavimas:

EmtoServis servisas
http://emtoservis.lt