Norint matyti šią televiziją, būtina turėti specialią lauko anteną ir skaitmeninį priedėlį. Signalo kokybė priklauso nuo to, kaip arti yra „Cgates“ siųstuvas ir kaip sureguliuota antena.

Šiuo metu „Cgates“ skaitmeninės antžeminės televizijos paslauga teikiama Vilniaus bei Kauno miestuose ir jų apylinkėse, esant techninėms galimybėms.

Tokiu atveju gali padėti pradinių (gamyklinių) priedėlio parametrų atstatymas.

Pasirinkite eilutę „Pradiniai nustatymai“ ir paspauskite „OK“. Būsite paprašyti suvesti slaptažodį. Televizoriaus ekrane pasirodys įdiegimo vadovas ir Jums reikės iš naujo nustatyti imtuvą.

Paspauskite MENIU mygtuką priedėlio nuotolinio valdymo pultelyje. Pasirinkite eilutę „Pradiniai nustatymai“ ir paspauskite „OK“. Būsite paprašyti suvesti slaptažodį. Jei prieš tai nepakeitėte gamyklinio slaptažodžio, įveskite standartinį – 0000. Televizoriaus ekrane pasirodys įdiegimo vadovas ir Jums reikės iš naujo nustatyti imtuvą.

Pasikeitus kanalų tinkleliui, gali prireikti iš naujo atlikti automatinę kanalų paiešką ir gamyklinių nustatymų atstatymą.

Jei naudojatės TV priedėliu „Amiko“, instrukciją kaip tai atlikti rasite čia: (PDF).

Jei jūsų televizorius turi atkodavimo kortelės lizdą (CAM modulį), kanalų paiešką atlikite naudodamiesi šia instrukcija (PDF).