Pastaruoju metu sparčiai vykdome TV signalo modernizavimo darbus, kuriu metu bus išjungtas senas analoginis kabelinės televizijos signalas, o televizija Jus pasieks tik moderniu, skaitmeniniu būdu.

Todėl jau dabar rekomenduojame rinktis tik sumaniosios skaitmeninės televizijos paslaugas ir džiaugtis daug kokybiškesniu vaizdu ir garsu bei daugybe TV kanalų.

„Cgates“ kabelinės televizijos žiūrovams rodome populiarius lietuviškus, užsienio ir rusiškus kanalus. Retransliuojamų programų sąrašą galite atsisiųsti pasirinkę savo gyvenamą vietovę:

Senieji programų tinkleliai Panevėžio mieste (buvusiems „Elekta“ / „Kateka“ klientams):

„Cgates“ kabelinė televizija teikiama Vilniuje, Kaune, Alytuje, Marijampolėje, Šilutėje, Vilkaviškyje, Kybartuose, Ukmergėje, Zarasuose ir Skuode esant techninėms galimybėms.

Jūsų televizorius gali nerodyti visų retransliuojamų programų dėl šių priežasčių:

  • kanalas gali būti nenustatytas Jūsų televizoriuje. Tokiu atveju naudodamiesi televizoriaus pultu suraskite ir nustatykite programą patys arba kreipkitės pagalbos į klientų aptarnavimo skyrių.
  • Jūsų televizorius gali būti senos kartos ir neturėti „HYPER BAND“ kanalų selektoriaus. Tokiu atveju jūsų televizoriaus kanalų ieškiklis nepriima visų retransliuojamų programų.

Kai kurie TV kanalai retransliuojami dviem kalbom. Jei retransliuojamų kanalų sąraše prie kanalo yra simbolis pasirenkama kalba – galima pasirinkti vieną iš dviejų TV programą
dubliuojančių kalbų. Tam televizorius turi palaikyti mono/stereo garsą (NICAM sistema).

Kalbos pasirinkimas atliekamas paspaudžiant atitinkamą mygtuką jūsų televizoriaus nuotolinio valdymo pultelyje arba pasirenkant nustatymą televizoriaus valdymo meniu.Paspauskite MENIU mygtuką priedėlio nuotolinio valdymo pultelyje. Pasirinkite eilutę „Pradiniai nustatymai“ ir paspauskite „OK“. Būsite paprašyti suvesti slaptažodį. Jei prieš tai nepakeitėte gamyklinio slaptažodžio, įveskite standartinį – 0000. Televizoriaus ekrane pasirodys įdiegimo vadovas ir Jums reikės iš naujo nustatyti imtuvą.