Dalis „Cgates“ klientų gali naudotis plačiajuosčiu internetu. Šios ryšio technologijos pakanka pagrindiniams interneto poreikiams: naršymui, el. paštui, virtualiems pokalbiams, muzikai bei filmams.

„Cgates“ veiklos prioritetas – teikiamų paslaugų kokybės gerinimas. Mūsų įmonė nuolat investuoja į tinklo modernizaciją – telekomunikacijų tinklo atnaujinimą. Jau dabar daugiau nei 90 proc. mūsų klientų turi galimybę naudotis pažangiausiomis šviesolaidinio interneto ir skaitmeninės televizijos paslaugomis.

Atnaujinant tinklą montuojama moderni įranga šviesolaidiniam internetui tiekti, variniai kabeliai keičiami šviesolaidiniais. Taip užtikrinamas stabilus ir patikimas interneto ryšys, atsiranda galimybė tiekti DVB-C standartu transliuojamą aukštos vaizdo ir garso kokybės skaitmeninę televiziją.

Plačiajuostis internetas, dar vadinamas CMTS (angl. Cable Modem Termination System)  technologija, yra teikiamas tiems vartotojams, kurių name (laiptinėje) yra įvesta „Cgates“ kabelinė televizija. Šio interneto greitaveika yra pakankama tiek darbui, tiek laisvalaikiui. Ji priklauso nuo pasirinkto mokėjimo plano.

Norint naudotis „Cgates“ plačiajuosčiu internetu, Jūsų name turi būti įrengta „Cgates“ kabelinės televizijos linija, taip pat reikalingas specialus modemas, kurį galite gauti iš mūsų.

Lazdynuose, Žirmūnuose, Fabijoniškėse, Karoliniškėse, Šnipiškėse ir Vilkpėdėje reikalingą interneto modemą nemokamai sumontuosime Jūsų bute. Jei nuspręstumėte mūsų interneto atsisakyti, modemą reikės grąžinti arba už jį susimokėti. Kituose rajonuose reikalingą interneto modemą montuojame name ir už jį mokėti taip pat nereikia. Jei nėra techninių galimybių sumontuoti įrangą name, tada modemą reikės nusipirkti.

Norint pajungti internetą kompiuteryje, reikia, kad jame būtų įdiegta tinklo plokštė su 10BaseT („vytos poros“) ar greitesne jungtimi.