Naujiena CGATES televizijoje – HGTV kanalas

Mieli klientai,

Pristatome puikią žinią „Cgates“ sumanios televizijos ir skaitmeninės televizijos (DVB-C) žiūrovams – Jūs pirmieji Lietuvoje galite matyti „Discovery“ grupės namų ir sodininkystės kanalą HGTV!

HGTV kanalo laidose kalbama apie būsto pirkimą ir pardavimą, namų statybą ar atnaujinimą, taip pat gausu patarimų, kaip įsigyti nekilnojamąjį turtą siekiant perparduoti bei kaip įsirengti iš tiesų svajonių namus.

HGTV kanalą rasite 211 kanale jau nuo spalio 8 dienos.

Kanalas retransliuojamas anglų ir rusų kalbomis ir rodomas aukštos raiškos (HD) formatu. Jei kanalo nematote, rekomenduojame atlikti automatinę kanalų paiešką. Šis kanalas keičia „Fine Living“ programą.

HGTV – kas tai?

HGTV kanalas pristato laidas apie išskirtinius namus, įžymybių nekilnojamąjį turtą ir renovacijos ekspertų patarimus bei namų atnaujinimo pavyzdžius, suteikiančius įkvėpimo. HGTV siūlo 10 populiariausių kabelinės televizijos laidų, rodomų daugiau negu 86 mln. JAV namų ūkių. HGTV.com interneto svetainę kiekvieną mėnesį aplanko maždaug 10,2 mln. žmonių. O HGTV mėnesinį žurnalą skaito daugiau negu 1 mln. skaitytojų. Žiūrovai gali bendrauti su kitais namų tobulinimo entuziastais per HGTV „Facebook”, „Twitter”, „Pinterest” ir „Instagram” profilius. Šis kanalas priklauso pasaulinei realaus gyvenimo pramogų lyderei „Discovery Inc.“, apimančiai 220 šalių ir teritorijų, ši bendrovė taip pat turi tokius kanalus kaip „Discovery Channel“, „Food Network“, TLC, „Investigation Discovery“, „Travel Channel“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“.