Mieli klientai,

Rūpinamės Jūsų saugumu ir atsižvelgdami į LR Vyriausybės nurodymus vengti nebūtinų kontaktų, primename jog už „Cgates“ paslaugas galite atsiskaityti paprastai ir greitai neišeidami iš namų:

Savitarnos svetainėje mano.cgates.lt

Jei prie savitarnos svetainės mano.cgates.lt jungiatės pirmą kartą, Jums reikia joje užsiregistruoti. Tam atsidariusiame lange įveskite sąskaitoje nurodytą „Cgates“ mokėtojo kodą bei asmens kodą.

Sąskaitos apmokėjimas savitarnoje

Sekančiame lange nurodykite savo el.pašto adresą bei susikurtą slaptažodį. Svarbu – pasitikrinkite ar teisingai nurodėte el. paštą, nes į jį bus išsiųstas registracijos patvirtinimo laiškas.

Sąskaitos apmokėjimas savitarnoje

Į Jūsų nurodytą el. paštą išsiųsime laišką, kuriame bus patvirtinimo nuoroda – paspausdami ją patvirtinsite registraciją. Patvirtinę registraciją prisijunkite prie savitarnos svetainės.

Sąskaitos apmokėjimas savitarnoje

Prisijungę prie savitarnos pasirinkite meniu punktą Naujausia sąskaita ir spauskite žalią mygtuką Apmokėti. Paspaudę mygtuką ir pasirinkę savo banką, būsite nukreipti prisijungti prie el. bankininkystės puslapio. Banko puslapyje reikalingi duomenų laukai užsipildys automatiškai, Jums beliks tik patvirtinti mokėjimą.

Sąskaitos apmokėjimas savitarnoje
El. bankininkystės sistemose per meniu „Įmokos ir mokesčiai“

Susiraskite UAB „Cgates“ šabloną sistemos skiltyje „Įmokos ir mokesčiai“ ar pan. Atkreipkite dėmesį, kad mokant būtina nurodyti Jūsų mokėtojo kodą, kurį rasite sąskaitoje.

Swedbank „Įmokos ir mokesčiai“
SEB „Įmokos ir mokesčiai“
Luminor „Įmokos ir mokesčiai“
El. bankininkystės sistemose banko pavedimu

Galite pervesti pinigus į vieną iš šių „Cgates“ sąskaitų, atsiskaitydami internetiniu banko pavedimu.

UAB „Cgates“ mokėjimo informacija skirtinguose bankuose:

  • AB SEB bankas: LT187044060001054164
  • AB bankas Swedbank: LT237300010000551378
  • AB Luminor bankas: LT424010042500105077

Atliekant vietinio pavedimo mokėjimą, pavedimo lauke „Kliento kodas“ būtinai įrašykite Jūsų mokėtojo kodą, kurį rasite sąskaitoje.

Swedbank pavedimas
SEB pavedimas
Luminor pavedimas
Elektronine sąskaita e-sąskaita

Elektronines „Cgates“ sąskaitas galite užsisakyti savo banko elektroninės bankininkystės sistemoje arba banko padalinyje. Klientai, kurie naudojasi banko „Swedbank“ paslaugomis, e-sąskaitą užsisakyti gali ir „Cgates“ klientų aptarnavimo salonuose. Užsisakius šią paslaugą, Jūs kiekvieną mėnesį savo el. bankininkystės sistemoje galėsite apmokėti „Cgates“ pateiktas sąskaitas. Papildomai Jūs taip pat galite pasirinkti šių e. sąskaitų automatinį apmokėjimą – pasirinkus šį būdą būsite tikri, kad apmokėjimas mus visada pasieks laiku, o Jums nereikės skirti papildomo laiko sąskaitų apmokėjimui. Svarbu užtikrinti, kad sąskaitos likutis būtų pakankamas apmokėti pateiktas sąskaitas.

Mokesčių platformose

„Cgates“ sąskaitas taip pat galite apmokėti pasinaudodami mokesčių (sąskaitų surinkimo ir apmokėjimo) platformomis, tokiomis kaip Viena sąskaita ar Ignitis (buv. „Mano Gilė“).