Vimbldonas per Cgates televiziją

Antra didžiausia šalyje televizijos ir interneto tiekėja „Cgates“ vienintelė Lietuvoje siūlo išskirtinę galimybę lietuviams tiesiogiai stebėti vieną prestižiškiausių „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono turnyrą. Teniso mėgėjai transliacijomis iš kortų galės mėgautis per „Eurosport 2“ kanalą, kuris turnyro metu rodys išskirtinį turinį „Cgates“ klientams.

„Džiaugiamės, kad vieninteliai iš televizijos ir interneto tiekėjų galime pasiūlyti Lietuvos teniso mėgėjams vieno labiausiai laukiamo metų teniso renginių – Vimbldono turnyro – transliacijas. Šiais metais turnyras švenčia savo 130-metį ir kasmet ant žolės kortų surenka pačius stipriausius pasaulio tenisininkus. Taip pat, atsižvelgę į mūsų klientų poreikius, užtikrinome, kad aukščiausio lygio teniso kovas Lietuvos gyventojai galėtų peržiūrėti jiems patogiu laiku“, – teigia Petras Kirdeika, „Cgates“ vadovas.

Vimbldono teniso turnyras vyksta nuo birželio 27 d. iki liepos 10 d. Jungtinėje Karalystėje, o jo prizinis fondas sudaro 28,1 mln. svarų sterlingų. Kaip ir visuose „Didžiojo kirčio“ turnyruose kortuose rungsis vyrai, moterys, mišrieji dvejetai ir jaunesnieji tenisininkai. Jame išvysime ir Ričardo Berankio pasirodymą.

Anot Lietuvos teniso rinktinės kapitono Rimvydo Mugevičiaus, galimybė stebėti aukščiausio lygio tenisininkus ir mūsų šalies atstovą R. Berankį džiugina: „Labai smagu, kad galėsime pamatyti tokį prestižinį teniso turnyrą tiesiogiai, nes lyginant su tokiomis šalimis kaip Čekija, Slovakija ar Lenkija, tikrai jaučiamas transliacijų stygius. Šiose šalyse rodomi net nacionaliniai čempionatai.“

R. Mugevičius, kalbėdamas apie R. Berankio šansus, išlieka optimistas: „Aš visada buvau ir būsiu už Ričardą, jau praėjusiais metais sakiau, kad jis bus tarp stipriausių 50-tuko. Tas lažybas pralaimėjau, bet jau šiais metais turime tą svajotą rezultatą, todėl, manau, kad viskas bus gerai.“

Turnyro metu kitų šalies TV paslaugų tiekėjų klientai matys įprastinę „Eurosport 2“ kanalo programą, kai „Cgates“ vartotojai galės tiesiogiai stebėti Vimbldono kortuose vykstančias dvikovas: įprastos raiškos transliacijos vyks „Eurosport 2“ kanalu, o skaitmeninės bei išmaniosios televizijos klientai galės mėgautis ir aukštos raiškos (HD) transliacijomis.

Praleidus norimos dvikovos transliaciją, jos įrašą bus galima peržiūrėti vartotojui patogiu metu, panaudojus išmaniosios televizijos funkciją „Laiko mašina“. Pastaroji leidžia peržiūrėti net 15 dienų įrašus.