Saugokime mūsų gamtą kartu! „Cgates“ atsisako popierinių sąskaitų.

Vis daugiau mūsų klientų atsisako popierinių sąskaitų ir jas kiekvieną mėnesį gauna į savo elektroninio pašto dėžutes. Tai nemokama, patogu, paprasta ir tausoja aplinką. Juk popieriui gaminti pasaulyje kasmet sunaudojama daugiau kaip 1 mln. tonų medienos. Tonai popieriaus pagaminti reikia nukirsti 17 medžių. Vienas europietis per mėnesį vidutiniškai sunaudoja apie 20 kg popieriaus, o popierinės atliekos sąvartyne nesuyra net 2 metus. Atsisakę popierinių sąskaitų, suteiksime didžiulę pagalbą gamtai.

E. sąskaitos užsakymo forma

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti. Prieš spausdami Siųsti pasitikrinkite, ar teisingai įvedėtę el. pašto adresą – jei jis neteisingas, negalėsime pristatyti Jums e. sąskaitos! Rekomenduojame nenaudoti @one.lt ir kitų dėžučių, kuriose laiško dydis yra ribotas.

  Jūsų duomenys:  Paslaugos gavimo adresas:
  SVARBU! Spausdami „SIŲSTI“ sutinkate, kad į Jūsų nurodytą el. paštą „Cgates“ siųstų e. sąskaitą ir kitą su „Cgates“ paslaugomis susijusią informaciją.

   

  Užpildydami šią formą sutinkate, kad „Cgates“ susisieks su Jumis dėl pateiktos užklausos. Pateiktų asmens duomenų naudojimas yra vienkartinio pobūdžio ir galioja 3 mėnesius. Jį galima atšaukti apie tai pranešus el. paštu. Daugiau informacijos čia.

  El. sąskaitos