NAUDŲ RINKINĮ sukūrėme pasikalbėję su tūkstančiais „Cgates“ klientų. Į rinkinį sudėjome tai, ko klientai pageidauja dažniausiai – tai įvairios paslaugos, kuriomis galite naudotis nemokėdami standartinių jų kainų.

ĮRANGA, PAGALBA IR KONSULTACIJOS
Meistro vizitas

MEISTRO VIZITAS

Nežinote kaip sugrupuoti kanalus? O gal norite išsiaiškinti, kuri namų vieta tinkamiausia Wi-Fi maršrutizatoriui? Vieną kartą per mėnesį drąsiai kvieskite meistrą į namus. Šis vizitas Jums papildomai nekainuos net ir savaitgalį.

Standartinė kaina: 10,00 Eur/vizitas

TV pultelio keitimas

TV PRIEDĖLIO PULTELIO KEITIMAS

Šuo sugraužė pultelį, suliejote jį arbata, nukrito nuo stalo ir nebeveikia? Ne bėda – vieną kartą per sutarties laikotarpį pakeisime jį nauju be papildomo mokesčio.

Standartinė kaina: 10,00 Eur

SKTV įranga

SKAITMENINĖS TELEVIZIJOS ĮRANGA

Įsigijote dar vieną televizorių ir Jums reikalinga papildoma įranga skaitmeninei televizijai žiūrėti? Turint NAUDŲ RINKINĮ, įranga Jums papildomai nekainuos. O ją atveš ir pajungs „Cgates“ meistras.

Standartinė kaina: 50,00-75,00 Eur

Medžiagos įrengimui

MEDŽIAGOS PASLAUGŲ ĮRENGIMUI

Užsakote papildomas paslaugas ar norite po būsto atnaujinimo pakeisti „Cgates“ įrangos buvimo vietą? Turint NAUDŲ RINKINĮ už paslaugų įrengimo medžiagas mokėti nereikės.

Standartinė kaina: 20,00 Eur

DAUGIAU INTERNETO
Daugiau greičio

DAUGIAU INTERNETO GREIČIO

Ar būtų smagu video failus parsisiųsti dar greičiau? Mėgstate online žaidimus? O gal internetu dalinasi visa šeima? Išbandykite spartesnį internetą, nes 2 mėn. tai papildomai nekainuos.

Standartinė kaina: nuo 13,50 Eur/mėn.

Wi-Fi įrangos išbandymas

WI-FI INTERNETAS

2 mėn. be papildomo mokesčio bandykite Wi-Fi maršrutizatorių ir laisvai naršykite visuose namuose bet kuriuo įrenginiu. Įrangą atveš ir pajungs „Cgates“ meistras.

Standartinė kaina: 2,50 Eur/mėn.

DAUGIAU TELEVIZIJOS
Pomėgiai

POMĖGIŲ KANALŲ GRUPĖ

Jau šiandien savo televizoriaus meniu susiraskite naujus kanalus: „Balticum Platinum HD“, „Travel Channel HD“, „Discovery Showcase HD“, „Discovery DTX HD“, „Discovery TLC“, „Luxe TV HD“, „Fuel TV HD“, „FilmBox“, „FilmBox ArtHouse“, „FilmZone“, „FilmZone Plus HD“. Su NAUDŲ RINKINIU šie kanalai papildomai nekainuoja.

Standartinė kaina: 1,95 Eur/mėn.

Kino klubo Laisvalaikis

LAISVALAIKIO KATALOGAS

Turėdami NAUDŲ RINKINĮ papildomai nemokėdami mėgaukitės vis atnaujinamu „Kino klubo“ katalogu „Laisvalaikis“ – filmais, serialais, sportu, dokumentika bei vaikams skirtomis programomis.

Standartinė kaina: 4,00 Eur/mėn.

SVARBU

Standartinis NAUDŲ RINKINIO mokestis – 1 Eur/mėn.

Jei matysite, kad šis NAUDŲ RINKINYS Jums yra neaktualus ir nereikalingas, galėsite jo atsisakyti nemokamai paskambinę telefonu (8 5) 215 0000, el. paštu info@cgates.lt arba atvykę į artimiausią klientų aptarnavimo saloną. Per 3 nemokamus išbandymo mėnesius Jūsų atsisakymo nesulaukus, NAUDŲ RINKINYS lieka galioti iki tol, kol nuspręsite kitaip.