NAUDŲ RINKINĮ sukūrėme pasikalbėję su tūkstančiais „Cgates“ klientų. Į rinkinį sudėjome tai, ko klientai pageidauja dažniausiai – tai įvairios paslaugos, kuriomis galite naudotis nemokėdami standartinių jų kainų.

ĮRANGA, PAGALBA IR KONSULTACIJOS
Meistro vizitas

MEISTRO VIZITAS

Nežinote kaip sugrupuoti kanalus? O gal norite išsiaiškinti, kuri namų vieta tinkamiausia Wi-Fi maršrutizatoriui? Vieną kartą per mėnesį drąsiai kvieskite meistrą į namus. Šis vizitas Jums papildomai nekainuos net ir savaitgalį.

Standartinė kaina: 10,00 Eur/vizitas

TV pultelio keitimas

TV PRIEDĖLIO PULTELIO KEITIMAS

Šuo sugraužė pultelį, suliejote jį arbata, nukrito nuo stalo ir nebeveikia? Ne bėda – vieną kartą per sutarties laikotarpį pakeisime jį nauju be papildomo mokesčio.

Standartinė kaina: 10,00 Eur

SKTV įranga

SKAITMENINĖS TELEVIZIJOS ĮRANGA

Įsigijote dar vieną televizorių ir Jums reikalinga papildoma įranga skaitmeninei televizijai žiūrėti? Turint NAUDŲ RINKINĮ, įranga Jums papildomai nekainuos. O ją atveš ir pajungs „Cgates“ meistras.

Standartinė kaina: 50,00-75,00 Eur

Medžiagos įrengimui

MEDŽIAGOS PASLAUGŲ ĮRENGIMUI

Užsakote papildomas paslaugas ar norite po būsto atnaujinimo pakeisti „Cgates“ įrangos buvimo vietą? Turint NAUDŲ RINKINĮ už paslaugų įrengimo medžiagas mokėti nereikės.

Standartinė kaina: 20,00 Eur

DAUGIAU INTERNETO
Daugiau greičio

DAUGIAU INTERNETO GREIČIO

Ar būtų smagu video failus parsisiųsti dar greičiau? Mėgstate online žaidimus? O gal internetu dalinasi visa šeima? Išbandykite spartesnį internetą, nes 2 mėn. tai papildomai nekainuos.

Standartinė kaina: nuo 13,50 Eur/mėn.

Wi-Fi įrangos išbandymas

WI-FI INTERNETAS

2 mėn. be papildomo mokesčio bandykite Wi-Fi maršrutizatorių ir laisvai naršykite visuose namuose bet kuriuo įrenginiu. Įrangą atveš ir pajungs „Cgates“ meistras.

Standartinė kaina: 2,50 Eur/mėn.

DAUGIAU TELEVIZIJOS
Pomėgiai

POMĖGIŲ KANALŲ GRUPĖ

Jau šiandien savo televizoriaus meniu susiraskite naujus kanalus: „Balticum Platinum HD“, „Travel Channel HD“, „Discovery Showcase HD“, „Discovery DTX HD“, „Discovery TLC“, „Luxe TV HD“, „Fuel TV HD“. Su NAUDŲ RINKINIU šie kanalai papildomai nekainuoja.

Standartinė kaina: 1,95 Eur/mėn.

Kino klubo Laisvalaikis

LAISVALAIKIO KATALOGAS

Turėdami NAUDŲ RINKINĮ papildomai nemokėdami mėgaukitės vis atnaujinamu „Kino klubo“ katalogu „Laisvalaikis“ – filmais, serialais, sportu, dokumentika bei vaikams skirtomis programomis.

Standartinė kaina: 4,00 Eur/mėn.

SVARBU

Standartinis NAUDŲ RINKINIO mokestis – 1 Eur/mėn.

Jei matysite, kad šis NAUDŲ RINKINYS Jums yra neaktualus ir nereikalingas, galėsite jo atsisakyti nemokamai paskambinę telefonu (8 5) 215 0000, el. paštu info@cgates.lt arba atvykę į artimiausią klientų aptarnavimo saloną. Per 3 nemokamus išbandymo mėnesius Jūsų atsisakymo nesulaukus, NAUDŲ RINKINYS lieka galioti iki tol, kol nuspręsite kitaip.