Slaptasis agentas
Slaptasis agentas

CGATES PREMJERA!

Nuolat tęsime savo pažadą rodyti jums kažką naujo. Tad nuo gruodžio 22-osios į „Cgates“ televiziją atkeliauja vienas žiūrimiausių šiųmečio festivalio „Nepatogus kinas“ filmų – „Slaptasis agentas“!

logo 3
„Nuoširdžiausias šnipų filmas kino istorijoje“
logo 2
„Užjaučiantis, žmogiškas, vertas dėmesio”
logo 1
„Neįprasčiausias šių metų dokumentinis filmas”
„Nepatogaus kino“ žiūrovai tai vadina mieliausiu festivalio filmu. „Slaptojo agento“ scenarijus gali pasirodyti kaip komedija ar Jameso Bondo filmas, tačiau čia šviesiai ir su humoru nagrinėjama labai jautri tema. Aštuoniasdešimtmetį perkopęs Sergio tampa šnipu, turinčiu išsiaiškinti, ar senelių namuose darbuotojai neišnaudoja gyventojų. Tačiau pensijoje pradėjus slaptojo agento karjerą yra atleistina užmiršti misiją ir leistis į ilgus pokalbius ir naujas pažintis.
„Slaptasis agentas“ – tai dokumentika su fikcijos elementais, detektyvas, panašesnis į komediją, ir tyrimas, pasibaigiantis visai kitaip, nei atrodė iš pradžių.
Įsigykite šį filmą „Cgates“ TV video nuomoje vos už 3,99 Eur ir mėgaukitės nuostabiu kinu sau patogiu metu!
Filmo informacija

Metai:

2020

Režisierė:

Maite Alberdi

Šalis:

Čilė, JAV, Vokietija, Nyderlandai, Ispanija

Kalba:

Ispanų

Titrai:

Lietuvių, anglų

 1. Norėdami patekti į katalogą „Cgates premjera“ priedėlio pultelyje spauskite mygtuką „Video“. Jį rasite viršutinėje pultelio dalyje.
 2. Nuspaudus mygtuką pateksite į „Video“ aplinką, kur pultelio navigaciniais mygtukais „aukštyn/žemyn“ pasirinkite katalogą „Cgates premjera“ ir spauskite mygtuką „OK“
 3. Atsidariusiame sąraše matysite filmus. Norėdami nusipirkti filmą navigaciniais mygtukais „aukštyn/žemyn“ pasirinkite filmą „Slaptasis agentas“ ir spauskite „OK“
 4. Atsidariusioje lentelėje matysite pasirinkimus
  • „Pirkti“ – pasirinkus šį veiksmą pereisite prie filmo pirkimo.
  • „Daugiau informacijos“ – filmo aprašymas, kurį galite peržiūrėti nemokamai prieš pirkdami filmą
 5. Pasirinkę mygtuką „Pirkti“ ekrane pamatysite patvirtinimo langą, kuriame bus perkamo filmo pavadinimas, kaina ir suteiktas laikas peržiūrai. Norėdami patvirtinti pirkimą, pultelio pagalba surinkite pirminį PIN kodą 1111 ir spauskite mygtuką „OK“. Po šio veiksmo filmas automatiškai pasileis.
 6. Jei pakeitėte ir neprisimenate PIN kodo, kreipkitės tel. (8 5) 215 0000
 7. Nusipirkę filmo peržiūrą, jį galite žiūrėti bet kada 48 val. laikotarpiu. Mokestis už filmą bus automatiškai įtrauktas į sąskaitą.