web go3 header desktop v3

Įtraukiantis „Go3“ turinys jau „Cgates“ TV!

Visada kažkas naujo! Mes juk taip esame jums pažadėję. Gera žinia ir vėl parskrieja į „Cgates“ televizijos bičiulių namus – vos atsidarę mūsų video nuomos skiltį čia rasite daugiau nei 10 000 „Go3“ filmų, serialų, dokumentikos ir nuostabaus turinio vaikams. Negana to, visi „Cgates“ klientai pirmą mėnesį tuo mėgaujasi visiškai nemokamai!

Go3 1

Filmai ir serialai

Pasauliniai hitai, lietuviški perlai, niekada nesenstanti klasika ir naujausios juostos bei serialai – kitaip tariant, rinkitės į valias ką žiūrėti. Atsibodo kino fantazijos? Pirmyn į dokumentinių filmų vandenyną! Jie kaipmat praturtins jūsų žinias įvairiausiose srityse, o gal net taps puikia proga pokalbį su artimiausiais užmegzti.

Go3 2

Animacija vaikams

Mažųjų norai mums – įstatymai. Čia rasite visą puokštę mažiausių kritikų visame pasaulyje įvertintų animacinių filmų, serialų, vaidybinių filmų visai šeimai. Įsijungti televizorių masins ir „Disney“ ženklas – būtent šios garsios kompanijos kūryba kviečia džiaugtis „Go3”.

Go3 3

Originalus turinys

Didžiulis „Go3“ išskirtinumas – tik šioje platformoje randamas turinys, kurį lietuviai jau spėjo pamėgti ir tai puikiai suprantama. Juk juodojo humoro serialas „Medikai paramedikai“ ar kultinis „Moterys meluoja geriau“ negali palikti abejingų… O gal būt atrasite ir šį tą naujo? Lauksime jūsų įspūdžių!

Užsisakykite „Go3“ jau dabar!

Turite sumanią „Cgates“ televiziją?
Užsisakykite „Go3“ filmų nuomos paslaugą tiesiog pulteliu.
Paslaugos kaina – 6,90 €/mėn.

Dar neišbandėte sumanios televizijos?
Užsisakykite jau dabar:

Rekomenduojame pažiūrėti: