Patikrink ir užsisakyk
Lengvai ir greitai patikrinkite, kokias paslaugas tiekiame Jūsų name

Pagalba klientams

Naujienų archyvas
2016-07-28

Dėmesio – internetiniai sukčiai

Gerb. Kliente, pastaruoju metu padaugėjo atvejų, kai naudodamiesi „Cgates“ vardu nežinomi asmenys internete skelbia konkursus, loterijas ar pranešimus su informacija apie laimėtą prizą ir prašo asmens duomenų, siųsti mokamas SMS žinutes arba susimokėti atitinkamą sumą pinigų.

Daugiau
2016-06-23

„Cgates“ žiūrovams - unikali galimybė stebėti R. Berankio dvikovas Vimbldone tiesiogiai

Televizijos ir interneto tiekėja „Cgates“ vienintelė Lietuvoje siūlo išskirtinę galimybę lietuviams tiesiogiai stebėti vieną prestižiškiausių „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono turnyrą. Teniso mėgėjai transliacijomis iš kortų galės mėgautis per „Eurosport 2“ kanalą, kuris turnyro metu rodys išskirtinį turinį tik „Cgates“ klientams.

Daugiau
2016-05-24

Informacija dėl „NTV Mir“ kanalo retransliacijos

Gegužės 18 dieną Lietuvos radijo ir televizijos komisija nusprendė, kad „NTV Mir“ turinys pažeidžia Lietuvos Respublikos įstatymus. Dėl šios priežasties „Cgates“ ir kiti šalies televizijos tiekėjai šį kanalą privalo retransliuoti tik už papildomą mokestį.

Vykdant šį nutarimą, turinio teisių savininko „Baltic Media Alliance“ sprendimu, „NTV Mir“ kanalas kartu su kitomis „BMA“ priklausančiomis programomis, perkeliamas į papildomai užsakomą skaitmeninį teminį rinkinį „Pirmasis Baltijos“. Šio rinkinio kaina skaitmeninės TV klientams – 3,50 Eur/mėn.

Daugiau

Dažniausiai užduodami klausimai